Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
9.50€

DR. IMMUN Výživný olej na vlasy z 25 bylín

Proti vypadávaniu vlasov a lupinám, a na ošetrenie suchých vlasov a suchej pokožky hlavy so seborrhoeou

Intenzívne regeneruje suché vlasy a pokožku hlavy s lupinami

Odporúča sa: na ošetrenie suchej, svrbiacej pokožky hlavy so seborrhoeou a lupinami, a na lámavé vlasy bez lesku 
Trojitý účinok: s koncentrovanými účinnými látkami z 25 bylín intenzívne vyživuje a regeneruje vlasové folikuly, svojimi kvalitnými esenciálnymi mastnými kyselinami hydratuje a upokojuje pokožku hlavy, vráti vlasom ich prirodzený lesk, vlhkosť a pružnosť. 100%-e prírodný balzam na vlasy, obsahujúci výlučne zložky rastlinného pôvodu!

DR. IMMUN® Intenzívna komplexná vlasová kúra: v záujme komplexnejšej regenerácie odporúčame používanie Výživného oleja na vlasy doplniť Vlasovým šampónom, Balzamom na vlasy z 25 bylín, ako aj Tabletkami pre krásne vlasy DR. IMMUN®, ktoré vďaka komplexnému zloženiu – vitamíny, minerály, stopové prvky nevyhnutné pre zdravie vlasov – intenzívne a efektívne podporujú rast vlasov.

Dostupnosť: Na sklade
Nehodnotené
9.50€
Pridávam do zoznamu prianí

Test na vypadávanie vlasov

Test na vypadávanie vlasov

Neviem presne, aký prípravok proti vypadávaniu vlasov by sa Vám hodilo?

Chcem vedieť

TEST PRE ŽENY

TEST PRE MUŽOV

Popis

Máte suchú pokožku hlavy? Tvoria sa vám lupiny, prípadne máte seborrhoeu?

Potom ste si určite všimli, že suchá pokožka hlavy sa ľahko irituje, svrbí, pričom suché vlasy sú málo pružné, meravé, lámavé a ťažko sa upravujú. Vznik týchto problémov s pokožkou hlavy a vlasmi môže mať rôzne príčiny.
Rôzne ošetrenia chemikáliami – trvalá, farbenie -, chlórovaná voda, príliš časté umývanie vlasov, ako aj rôzne ochorenia pokožky hlavy – napr. psoriáza – vysušujú pokožku hlavy a vlasy. Rozvrátia mikroklímu pokožky, keďže vplyvom iritácie mazové žľazy začnú produkovať buď príliš veľa alebo príliš málo mazu, čím sa zmení pH prostredia.

Klesajúca kyslá reakcia pokožky hlavy však už nedokáže zabrániť rozmnožovaniu parazitických mikroorganizmov, preto vznikajú choroby pokožky hlavy. Infekcie spojené so zápalovými procesmi môžu poškodiť, až zničiť vlasové folikuly, čím spôsobujú drastické vypadávanie vlasov. Seborrhea – vzhľadom na to, že hrubá vrstva lupín, ukladajúca sa na pokožke hlavy zamedzí prístupu kyslíka k vlasovým folikulom – tiež môže mať za následok masívne vypadávanie vlasov.

Keďže z jedného folikulu vyrastie počas nášho života zhruba 25 nových vlasov, ich počet je obmedzený. Preto je dôležité, aby sme starostlivo strážili zdravie našich vlasov a pokožky hlavy, aby sme ich ošetrovali a chránili pred nepriaznivým vplyvom vonkajších a vnútorných vplyvov.

Prečo má výnimočne priaznivé účinky pravidelné používanie Výživného oleja DR. IMMUN®® v prípade suchej pokožky hlavy a suchých vlasov?

Suché a zničené vlasy a pokožka hlavy vyžadujú špeciálnu, intenzívnu starostlivosť. Odborníci DR. IMMUN® KFT. vytvorili vyživujúci balzam na vlasy, ktorý má fenomenálne účinky na vlasy. Po aplikácii, vzhľadom na jeho komplexné trojité účinky, okamžite pocítite, že sú vaše vlasy lesklejšie, silnejšie a pružnejšie:

●    koncentrovaný extrakt s aktívnymi účinnými látkami 25 bylín vyživuje, regeneruje vlasové folikuly,
●    svojimi esenciálnymi mastnými kyselinami upokojuje a hydratuje pokožku hlavy,
●    vráti vlasom ich zdravý lesk a pružnosť. Jeho blahodarné zložky vnikajú hlboko do štruktúry vlasov, posilňujúc ich zvnútra smerom von.

Tým sa vlasy aj pokožka hlavy stávajú odolnejšími proti vonkajším nepriaznivým vplyvom, pričom vlasy získajú svoju niekdajšiu pružnosť. Má výborné účinky na farbené vlasy, ktoré stratili svoj lesk, ako aj na lámavé končeky dlhých vlasov, ktoré sú málo poddajné.

Zloženie/Ingredients: Vitis Vinifera Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Zea Mays Germ Oil, Lavandula Angustifolia Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Aloe Barbadensis Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Hypericum Perforatum Extract, Salvia Officinalis Extract, Urtica Dioica Root Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Chamomile Recutita Flower Extract, Calendula Officinalis Extract, Betula Alba Leaf Extract, Tussilago Farfara Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Arctium Lappa Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Thymus Vulgaris Extract, Ocimum Basilicum Leaf Extract, Arnica Montana Flower Extract, Hedera Helix Leaf Extract, Humulus Lupulus Extract, Quercus Alba Bark Extract, Melilotus Officinalis Extract, Aesculus Hippocastanum Extract , Populus Nigra Bud Extract.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Na začiatok stránky