Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Proti vypadávaniu vlasov u žien

Intenzívna regeneračná kúra na vlasy pre ženy
Proti vypadávaniu vlasov 

Vypadávanie a rednutie vlasov, ktoré strpčuje život nejednej ženy, neznamená iba zdravotný problém. Krásne vlasy totiž človeka obliekajú a dodávajú sebavedomie. Keďže ich absencia má mimoriadne negatívny vplyv na celú osobnosť, v prípade starostí s vlasmi je veľmi dôležité, aby sa nasadili efektívne prípravky a včas. 

Získajte späť svoju sebaistotu pomocou ocenených produktov DR. IMMUN® z 25 bylín proti vypadávaniu vlasov! Naše úspešné produkty už vyše 15 rokov sú na trhu a dokazujú svoju silu! Ich vysokú kvalitu viackrát ocenili nezávislé, celoštátne odborné poroty. Chceme, aby ste si aj Vy mohli bez rizika presvedčiť o efektivite našich prípravkov, preto na dušu našej značky, na Vlasové tonikum z 25 bylín poskytujeme garanciu vrátenia peňazí. 

Aké je tajomstvo Intenzívnej regeneračnej kúry DR. IMMUN®?

Prípravky na regeneráciu vlasov DR. IMMUN® z 25 bylín vytvárajú komplexný systém. Spoločným používaním Vlasového tonika, Vlasového šampónu, Tabletiek pre krásu vlasov, Vlasového balzamu a Výživného oleja na vlasy sa totiž realizuje Intenzívna kúra na regenerovanie vlasov, ktorá umožňuje celkovú regeneráciu vlasov. Naše produkty sú efektívne aj samostatne, ich spoločnou aplikáciou sa však navzájom dopĺňajú a zvyšujú svoj účinok.

Vlasové tonikum DR. IMMUN®  z 25 bylín je taký jedinečný rastlinný extrakt, ktorého hodnotné zložky po nanesení na pokožku hlavy pôsobia priamo na vlasové folikuly. Silou 25 bylín efektívne vyživujú a regenerujú vlasové folikuly a stimulujú rast vlasov. V tejto komplexnej rastlinnej esencii dokonale funguje synergické spolupôsobenie bylinných zložiek, v dôsledku čoho jednotlivé fytochemické látky zosilňujú a dopĺňajú svoje blahodarné účinky. 

Tabletky pre krásne vlasy sú výbornou voľbou v prípade vypadávania vlasov pre nedostatok živín, ako aj za účelom rýchlejšieho rastu a posilnenia vlasov. Majú komplexné zloženie, ich 15 komponentov poskytuje širokospektrálnu, efektívnu vnútornú výživu pre vlasové folikuly. Obsahujú vitamíny, minerálne látky a stopové prvky nenahraditeľné pre zdravie vlasov, medzi nimi kolagén, selén, meď, zinok a 6 druhov vitamínu B. Užitím 2 tabliet denne – balenie má 60 kapsúl – počas celého dňa zabezpečí pre vlasové folikuly cenné zložky potrebné pre ich regenerovanie

Výživný olej na vlasy je 100%-ne koncentrovaná rastlinná esencia, ktorá koncentrovanými účinnými látkami z 25 bylín vyživuje, regeneruje vlasové folikuly, svojimi esenciálnymi mastnými kyselinami upokojuje a hydratuje suchú pokožku hlavy s a lupinami, ako aj lámavé a suché vlasy.

Vlasový šampón z 25 bylín za svoju zlatohnedú farbu vďačí vysokému obsahu bylinných extraktov, syntetické farbivá neobsahuje. Má pH blízke pokožke. Aplikáciou Vlasového balzamu sa krátke aj dlhé vlasy stávajú poddajnými, menej sa lámu. Keďže umožňuje šetrné česanie, jeho používaním v prípade problémov s vlasmi odchádza z hlavy menej vlasov.

V prípade, ak sa u žien vyskytne vypadávanie vlasov mužského, teda vlasy rednú najmä na temene, resp. pri spánkoch – ako je to charakteristické pre mužov -, odporúčame používať Vlasové tonikum a Vlasový šampón z 25 bylín obohatený Kofeínom a Biokávou.

Zoradiť podľa:
Na začiatok stránky