Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Kúra pre rast a posilnenie vlasov

Intenzívna kúra pre rýchlejší a silnejší rast vlasov

Odporúča sa: na pomaly rastúce, namáhané, lámavé vlasy, a tiež za účelom rýchlejšieho rastu vlasov

V súčasnosti sa čoraz viacerí sťažujú na nekvalitné vlasy bez pevnosti, ktoré padajú, a ktoré sa darmo snažia nechať narásť, lebo stenčené, rozštiepené konce sa musia stále strihať. Časté farbenie, stres, diéty, hormonálne zmeny totiž môžu vlasy oslabiť, zničiť. Zoslabnuté alebo od prírody tenké vlasy sú však veľmi zraniteľné, vyžadujú komplexnú starostlivosť, dôkladné ošetrovanie a posilnenie. V podobnej situácii sú aj ženy, ktoré chcú mať dlhé vlasy, lebo v záujme rýchleho rastu potrebujú vlasy tiež priebežnú a intenzívnu starostlivosť, posilnenie, nakoľko maticové bunky zodpovedné za tvorbu vlasov sa iba tak stávajú schopnými pre maximálnu produkciu vlasov.  

Vlasové tonikum s koreninami – pre rast a posilnenie vlasov DR. IMMUN obsahujú hodnotné prírodné účinné látky 25 bylín a 9 stimulujúcich korenín, ktoré svojimi jedinečnými regeneračnými účinkami podporujú metabolické procesy pokožky hlavy a vlasových folikulov a stimulujú mikroprekrvenie pokožky hlavy. Tým sa k vyčerpaným vlasovým folikulom dostáva viac kyslíka a živín. V kombinácii so zvýšeným príjmom vitamínov to vedie k rýchlejšiemu a silnejšiemu rastu vlasov. Vlasy sa posilnia, získajú späť svoju pevnosť a pružnosť, vlasy majú bohatší, zdravší vzhľad a prirodzený lesk. Rastú rýchlejšie a do väčšej dĺžky, lebo končeky sa prestanú lámať. Extrakt 25 bylín zároveň upokojuje pokožku hlavy iritovanú chemikáliami na ošetrovanie vlasov, či farbou a zbavuje ju lupín..

Počas Intenzívnej kúry pre rýchlejší a silnejší rast vlasov odporúčame používanie Vlasového tonika s koreninami doplniť Korenitým vlasovým šampónom, Balzamom na vlasy, ako aj Tabletkami pre krásne vlasy DR. IMMUN®, ktoré vďaka komplexnému zloženiu – vitamíny, minerály, stopové prvky nevyhnutné pre zdravie vlasov – intenzívne a efektívne podporujú rast vlasov. Keďže v balení sa nachádza 60 piluliek, preto užitím 2 kusov denne zabezpečíte pre svoje vlasy hodnotné a nenahraditeľné zložky počas jedného mesiaca. Spoločnou aplikáciou prípravkov sa účinky dopĺňajú a zvyšujú.

Zoradiť podľa:
Na začiatok stránky